Hekimlerimiz

İzmir'de Sağlıkla Gülümsemenin Adresi
"Gülen Yüzler Kliniği"

YEŞİLYURT

Telefon

+90 232 256 86 70

Adres

Esenlik Mah. Ordu Cad. No.179
Karabağlar/İzmir

E-Posta

yesilyurt@izmirdis.com

Dt. Mehmet BABACAN

Dt. Mehmet Babacan 2022 yılında Ege Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden mezun olmuştur. Kliniğimizde genel diş hekimliği, estetik diş hekimliği, endodonti, cerrahi, protez alanlarında hizmet vermektedir. Aktif olarak güncel kursları takip etmektedir.

Dt. Birnur KİRİT

Dt. Birnur Kirit 1990 yılında Ege Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden mezun olmuştur. Gülüş tasarımı üzerine çeşitli kurumlardan sertifikalara sahiptir. İmplant protezler ve bonding sistemler diğer ilgi alanlarıdır. 32 yıldır aktif olarak diş hekimliği yapmaktadır.

Dt. Yeliz ÇETİN

Dt. Yeliz Çetin 2020 yılında Ordu Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden mezun olmuştur. İmplantlar üzerine çeşitli seminer ve kurslara katılarak sertifika edinmeye hak kazanmıştır.

YEŞİLYURT-2

Adres

Esenlik Mah. Gökdere Cad. No.4
Karabağlar/İzmir

Dt. Celal UYSAL

Dt. Celal Uysal 2015 yılında Marmara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden (İngilizce) mezun olmuştur. Estetik diş hekimliği (gülüş tasarımı), implant üstü protezler, endodonti, lamina ve full seramik kronlar ilgi alanı içerisindedir.

Dt. Nilsu AKTAN

Dt. Nilsu Aktan 2020 yılında Ege Üniversitesi Diş Hekimliği fakültesinden mezun olmuştur. Cerrahi endodonti, periodontoloji, protetik ve restoratif diş tedavileri ilgi alanı içerisindedir.

KARŞIYAKA

Adres

Şemikler Mah. 6182 Sk. No.71/B
Karşıyaka/İzmir

Dt. Öznur SOYSAN

Dt. Öznur Soysan 1995 yılında İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden mezun olmuştur. İmplant alanında birçok sertifikası bulunmaktadır. Endo game ve ön bölge estetik dolgular ilgi alanı içerisindedir.

Dt. Aziz Zafer TEKİN

Dt. Aziz Zafer Tekin 1991 yılında Ege Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden mezun olmuştur. 12 yıl muayenehanede çalışmış olup, 17 yıl da devlet hastanelerinde kamu hizmeti vermiştir. 31 yıldır aktif olarak diş hekimliği yapmaktadır.

BALÇOVA

Adres

F. Çakmak Mah. Sakarya Cad. No.46/A
Balçova/İzmir

Dt. Özge KINAM

Diş hekimi Özge Kınam, 2002 Ege Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi mezunudur. 21 yıldır mesleğini katıldığı çeşitli tamamlayıcı tıp kursları ile holistik açıdan geliştirmiştir. Diş ve diş eti hastalıklarını, allerjen veya toksik içerik barındırmayan, biyouyumlu materyaller ve doğal bir yaklaşımla, modern ve geleneksel sistemlerin senteziyle koruyucu hekimliği ve tedavi etmeyi ilke edinmiştir. Çocuk veya erişkin gelen tüm hastaların dişhekimliği kaygı ve korkularını ilaçsız yollar ile gidermede gerek bilişsel gerek holistik yöntemleri (Hipnoz, Homeopati, NöroEFT) kullanarak, hastalarının severek ve isteyerek kolaylıkla tedavilerinin yapılmasını amaçlamaktadır.

Dt. Tuğba KİRİŞ

Dt.Tuğba Kiriş 2021 yılında İzmir Katip çelebi Diş Hekimliği Fakültesinden(İngilizce) mezun olmuştur.Estetik diş hekimliği,implant üstü protezler,endodontik ve cerrahi tedaviler ilgi alanı içerisindedir.

0 +
Mutlu Müşteri

İzmir’de ağız ve diş sağlığı kliniği alanında uzman doktor kadromuz ve dinamik ekibimiz sayesinde hizmet kalitesini alışılmışın dışına taşıyoruz. 

0 +
Yıllık Tecrübe

İzmir'de Sağlıkla Gülümsemenin Adresi

Neden Biz ?

Özel İzmirdiş Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

İzmir’de ağız ve diş sağlığı kliniği alanında uzman doktor kadromuz ve dinamik ekibimiz sayesinde hizmet kalitesini alışılmışın dışına taşıyoruz.

Uzman Diş Doktorları

Her biri alanında uzman diş doktoru kadromuz ve son teknoloji cihazlarımızla sizi memnun tutmak için hizmetinizdeyiz.

İzmir'in Gözdesi

Yeşilyurt ve Karşıyaka, başta olmak üzere birçok ilçede büyümeye devam ederek hizmet kapsamımızı ve şubelerimizi her geçen gün bir adım daha büyüterek tüm İzmir için hizmetinizdeyiz.

%100 Memnuniyet

Hastalarımızın sağlığı ve konforu ile yakından ilgileniyoruz.

Üstün Hizmet

Felsefemiz hizmet kalitemizi hep bir adım öteye taşımaktır.

Sizi Önemsiyoruz

Polikliniğimizde önceliğimiz hastalarımızın memnuniyetidir.

Sürekli Gelişim

Zamanın getirdiği güncel teknik ve tedavileri takip ediyor, uyguluyoruz.