Periodontoloji

Periodontoloji, Diş etlerinde veya diş köklerinde meydana gelen hastalıklarla ve tedavisiyle ilgilenen ana bilim dalıdır.

Periodontoloji, Diş etlerinde veya diş köklerinde meydana gelen hastalıklarla ve tedavisiyle ilgilenen ana bilim dalıdır. Diş eti hastalıkları ve tedavisiyle ilgilenen ana bilim dalı, hastaların sağlıklı diş etine sahip olmasını sağlar.

Özel İzmirdiş Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

Hizmetlerimiz

S. S. S.

Sıkça Sorulan Sorular

Sizlerden Sıkça Aldığımız Sorular.

Periodantal tedavisi sırasında birden fazla yöntem ön plana çıkar.

  • Hastalığın en önemli aşaması teşhis kısmıdır. Ön bilgi, klinik muayene, radyografik değerlendirmeler elde edildikten sonra tedavinin sonraki aşamalarına geçilir.

Tedavide diş çevresindeki diş taşları ultrasonik cihazların ve özel aletlerin yardımıyla temizlenir. Bunun yanı sıra dişleri parlatma işlemi de uygulanır.

Tedavilerin yanı sıra bazı durumlarda antibiyotik tedavisi de uygulanır.

İlerlemiş olan vakalarda cerrahi tedaviler uygulanır. Genel veya lokal anestezi uygulandıktan sonra diş etleri kemik dokusundan ve diş yüzeylerinden ayrılır. Ardından diş kökleri ve kemik dokusu iltihaplı kısımlardan temizlenir. Kemikleri destekleyici kemik greftler ve tozlar yerleştirildikten sonra diş etleri eski yerlerine dikilir.

0 +
Mutlu Müşteri

İzmir’de ağız ve diş sağlığı kliniği alanında uzman doktor kadromuz ve dinamik ekibimiz sayesinde hizmet kalitesini alışılmışın dışına taşıyoruz. 

0 +
Yıllık Tecrübe

İzmir'de Sağlıkla Gülümsemenin Adresi

Neden Biz ?

Özel İzmirdiş Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

İzmir’de ağız ve diş sağlığı kliniği alanında uzman doktor kadromuz ve dinamik ekibimiz sayesinde hizmet kalitesini alışılmışın dışına taşıyoruz.

Uzman Diş Doktorları

Her biri alanında uzman diş doktoru kadromuz ve son teknoloji cihazlarımızla sizi memnun tutmak için hizmetinizdeyiz.

İzmir'in Gözdesi

Yeşilyurt ve Karşıyaka, başta olmak üzere birçok ilçede büyümeye devam ederek hizmet kapsamımızı ve şubelerimizi her geçen gün bir adım daha büyüterek tüm İzmir için hizmetinizdeyiz.

%100 Memnuniyet

Hastalarımızın sağlığı ve konforu ile yakından ilgileniyoruz.

Üstün Hizmet

Felsefemiz hizmet kalitemizi hep bir adım öteye taşımaktır.

Sizi Önemsiyoruz

Polikliniğimizde önceliğimiz hastalarımızın memnuniyetidir.

Sürekli Gelişim

Zamanın getirdiği güncel teknik ve tedavileri takip ediyor, uyguluyoruz.